APEL  POCHWALNY  klas  4-8

28 stycznia  2020r. odbył się APEL PODSUMOWUJĄCY I półrocze  roku  szkolnego 2019/20. Był on bardzo miłym wydarzeniem, gdyż wyróżnione zostały na nim  klasy i osoby, które uzyskały najlepsze wyniki w nauce, miały najwyższą frekwencję oraz odnosiły sukcesy w konkursach przeprowadzonych w I półroczu.

Najwyższe wyniki  dydaktyczne na I półrocze uzyskały klasy:

5a – 4,74

5b – 4,73,

6c – 4,28

6b – 4,27.

Aż  69  uczniów uzyskało średnią powyżej 4,75.

Wśród  nich wyłoniliśmy  ZŁOTĄ  DZIEWIĄTKĘ  NAJLEPSZYCH:

• Igor Decowski z kl.5b ze średnią 5,46
  • Urszula Bombik z kl.6c ze średnią 5,46
  • Oleh Zavalka z kl.8a ze średnią 5,46
  • Zuzanna Pręgowska z kl.4a ze średnią 5,33
  • Nadia Grudzień z kl.5b ze średnią 5,31
  • Maja Krajewska z kl.5b ze średnią 5,31
  • Oliwia Milewska z kl.5b ze średnią 5,31
  • Maciej Krupa z kl.5b ze średnią 5,31
  • Krzysztof Bombik z kl.4a ze średnią 5, 25

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe przypinki.

Na apelu zaprezentowane zostały klasy i uczniowie, którzy najpilniej chodzili do szkoły w I półroczu.

Najwyższą frekwencję uzyskały klasy: kl.5b – 95,5 %, kl.5a ? 94,7%, kl.7a ? 93%

Wśród uczniów było 21 osób, które nie opuściły żadnego dnia w szkole w I półroczu.

Z klasy 4a : Oskar Bula,  Julia Terelak i Zuzanna Warzała, Wojciech Wereszczyński

Z klasy 5a:  Gabriela Griesmann, Damian Hruszowicz, Anatoley Voznyy, Konrad  Żyradzki

Z klasy 5b : Oliwia Milewska

Z klasy 5c : Paulina Działkowska

Z klasy 6a:  Maja Knapik

Z klasy 6b: Mateusz Domagała, Igor Golubiewski, Emilia Grzegorczyk, Klaudia   Jędrzejczyk, Nikola Larek, Khrystyna Zavalka, Konstancja Madejczyk-Hordij

Z klasy 6c: Roksana Ostafińska, Mikołaj Romaniuk, Paweł Wojtan.

Serdeczne podziękowania otrzymali uczniowie, którzy angażowali się w działania charytatywne realizowane w szkole oraz brali czynny udział  w  imprezach i uroczystościach  szkolnych.

W czołówce klas, które w I półroczu szczególnie angażowały się  w akcje charytatywne, a uczniowie zrobili wiele dobrego dla innych, którzy często potrzebowali pomocy i wsparcia znalazły się klasy: 4a, 6b oraz 6c.

Apel poprowadziły uczennice kl.6c: Amelia Sroka i Zuzanna Jędrzejowska.

Na zakończenie spotkania dziewczęta podziękowały wychowawcom, nauczycielom i dyrekcji za zdobytą w ciągu ostatnich miesięcy wiedzę i umiejętności oraz jeszcze raz pogratulowały wszystkim wyróżnionym uczniom.

Na następne  podsumowanie osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych zapraszamy  w czerwcu !!!

Organizator apelu:

Dorota Gdowska- Marek