MEDALE KASPRA CISOWSKIEGO, UCZNIA KLASY 2A

Medale Kaspra Cisowskiego, ucznia klasy 2a

Pomimo ciężkiego okresu pandemii nasz młody sportowiec ? Kasper Cisowski- stara się cały czas trenować swoją ulubioną dyscyplinę i brać udział we współzawodnictwie sportowym.

21 listopada br. w pełnym reżimie sanitarnym odbyła się kolejna edycja turnieju karate Puchar Gór Opawskich w Prudniku. Kasper, reprezentant WKSA Budokan Wrocław, dał powód do dumy
i zadowolenia: sobie, rodzicom oraz trenerowi. Kasper był bezkonkurencyjny w kumite fantom chłopców 8 lat, stając na najwyższym stopniu podium i zdobywając pierwsze miejsce.

Do kolekcji Kasper dorzucił jeszcze brązowy medal
w konkurencji kata indywidualne chłopców 8 lat. Natomiast
w konkurencji drużynowej kata (trzech zawodników wykonuje układ
w tym samym momencie) Kasper, wraz z kolegami z klubu, nieznacznie ulegli przeciwnej drużynie w finale, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Młodemu karatece gratulujemy zdobyczy medalowych, życząc wytrwałości oraz dalszych sukcesów w przyszłości.

Paweł Piotrowski

Budokan Wrocław