Magiczny dywan

W naszej szkole po feriach na uczniów i nauczycieli czekała magiczna niespodzianka.

Pani Dyrektor Ilona Zioło oraz Pani Kierownik Administracyjna Aneta Sempik po wielomiesięcznych staraniach uzyskały fundusze na zakup ?Magicznego dywanu?. Jest to interaktywne urządzenie projekcyjne spełniające jednocześnie funkcje podłogi interaktywnej i stołu interaktywnego, stanowiące pomoc do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych wraz z zestawem treści multimedialnych przeznaczonych do zajęć dydaktycznych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych z uczniami. To produkt, który w 2016 roku zdobył tytuł zabawki roku. Zapewnia zabawę połączoną z nauką, wpływa na pozytywny rozwój dużej motoryki, koordynacji wzrokowej, ruchowej, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji. Obraz, który wyświetlany jest przy pomocy rzutnika, daje efekt wirtualnego dywanu, na którym dzieci mogą się bawić. Nie posiada żadnych elementów, które mogłyby być zagrożeniem dla osób z niego korzystających. Znajduje się na pierwszym piętrze, obok sali 36.

Nasi uczniowie oraz nauczyciele z wielką radością mówią pięknie: Dziękujemy!