Walentynki w SP77

WALENTYNKI W SP77

W tym roku, ze względu na istniejącą sytuację pandemiczną, inaczej niż zwykle obchodziliśmy ŚWIĘTO MIŁOŚCI.

Niestety, nie mogliśmy być w tym dniu razem w szkole i osobiście przekazać upominku walentynkowego wybranej osobie. Nie było naszej tradycyjnej poczty walentynkowej, ale ? mimo utrudnień – nie chcieliśmy stracić okazji na wyrażenie sympatii, przekazanie pozdrowień i życzeń osobom, które lubimy.

Z tej racji, że ?walentynki? wypadały w niedzielę, czyli dzień wolny od szkoły, przenieśliśmy się z naszymi działaniami na 15 lutego 2021 r. To był na czas miłosnych wyznań i pozdrowień.

W tym dniu, każdy z uczniów, korzystając z przygotowanych przez Samorząd Uczniowski propozycji gotowych kartek walentynkowych, mógł przesłać je drogą internetową wybranej przez siebie osobie.

Z okazji ?walentynek? odbyły się dwa konkursy:

1. Najciekawsza kartka lub gadżet walentynkowy
  2. Projekt kreacji walentynkowej.

KONKURS NA KARTKĘ LUB GADŻET WALENTYNKOWY:

I miejsce : Marta Paciorek kl.4a

II miejsce: Małgorzata Suska kl.4b

III miejsce: Zuzanna Pręgowska kl.5a

Wyróżnienia otrzymały:

Wiktoria Różewicz kl.6b

Julia Rozwalka kl.6c

KONKURS NA PROJEKT KREACJI WALENTYNKOWEJ:

I miejsce: Wiktoria Dąbrowska kl.7a

II miejsce: Wiktoria Różewicz kl.6b

III miejsce: Marta Paciorek kl.4a

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy przesłali prace walentynkowe i kierujemy ogromne gratulacje dla autorów najlepszych