ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wielkanoc tuż, tuż ? Przed nami Święta Wielkanocne- czas odpoczynku, refleksji
w gronie rodzinnym.

Jedną z najważniejszych tradycji są życzenia wielkanocne, które składamy sobie nawzajem.

Niestety, w tym roku nie możemy złożyć ich sobie osobiście, ale możemy przesłać życzenia internetowo w formie e-kartki , poprzez SMS lub przesłać kartkę pocztą.

W ramach Konkursu ?Klasa na szóstkę? uczniowie kl. 4-8 zaprojektowali e- kartki wielkanocne w różnych programach i aplikacjach oraz wykonali kartki ręcznie, dowolnym sposobem.

Niech te kartki będą  bukietem życzeń wielkanocnych od Uczniów dla  Rodziców, Grona Pedagogicznego i ich Rodzin.

Życzymy Wszystkim:

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja.

Dorota Gdowska