Akcja ?Kasztanki dla Hospicjum?

Uczniowie, rodzice i nauczyciele SP77 z ogromnym zaangażowaniem włączyli się  do akcji pod hasłem: ?KASZTANKI DLA HOSPICJUM” – zbierając kasztany, POMAGASZ!!!

Akcja polegała na zebraniu jak największej liczby kasztanów, z których pozyskane  środki zostaną przekazane dla podopiecznych Fundacji.

W poszukiwaniu kasztanów przez 3 tygodnie przemierzyliśmy razem wiele kilometrów, spacerując po parku czy lesie.  Była to jednocześnie  świetna forma integracji rodzinnej i koleżeńskiej oraz doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego.

Najważniejsze jest jednak to, że dzięki naszym działaniom pomogliśmy dzieciom, które tej pomocy naprawdę potrzebują.

Wyniki naszej akcji przeszły wszelkie oczekiwania. Do Hospicjum zawieźliśmy ponad sto ogromnych worków z kasztanami.

Razem zebraliśmy 192 742 kasztanów !!!!

BRAWO !!!

Wśród klas zorganizowany był konkurs na zbiórkę jak największej liczby kasztanów.

W pionie klas 1-3 najwięcej kasztanów zebrały:

I miejsce:   kl.3a –  25 174

II miejsce:  kl.2c – 21 465

III miejsce:  kl.2b – 19 597

kl.2a – 15 313, kl.1a – 13 980, kl.1c ? 7872, kl.1d ? 5553

Wśród klas 4-8 najwięcej kasztanów uzbierały:

I miejsce:   kl.7c – 31 580

II miejsce:   kl.5b – 12 714

III miejsce:  kl.5a  – 8 650

kl.7b 7200,  kl.4c ? 4621

Byli uczniowie, którzy przynieśli kasztanów szczególnie DUŻO, za co należą im się wielkie brawa i słowa uznania. Są to:

Paulina Działkowska kl.7c,

Maja Grad kl.5b, Marta Paciorek i Katarzyna Pierzchała kl.5a,

Kamil Więcek, Dominika Słowik, Piotr Sojka, Kasper Cisowski, Magdalena Knop z kl.3a,

Franciszek Kluz, Maja Rachwał, Ola Gwardzik, Sylwia Gniewek, Nicole Szczepankiewicz z kl.2c,

Bianka Czapnik, Natalia Gomułkiewicz i Grzegorz Wereszczyński z kl.2a,

Aleksandra Rolak  z kl. 1c,

Igor Decowski, Maciej Krupa, Adrian Pilichowki  z kl.7b.

Klasy i wyróżnione osoby, które uzbierały najwięcej kasztanów, otrzymały dyplom gratulacyjny i słodki  upominek.

Serdeczne gratulacje dla  klas i uczniów  oraz podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób!

Jak zwykle nasi uczniowie i rodzice nas nie zawiedli i kolejny raz pokazaliśmy, że RAZEM  możemy naprawdę DUŻO!!!

Dorota Gdowska-Marek