Sukces Oliwii w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

Jesień zainspirowała nas do twórczości plastycznej w świetlicy. Powstały prace, podczas których poznawaliśmy różne techniki: wykorzystywaliśmy papier, tkaniny, materiały przyrodnicze oraz wtórne. Farbami, kredkami i pastelami przedstawialiśmy świat
w jesiennych barwach. Powstały dzieła, które ozdobiły nasze sale i korytarze szkoły. Część z nich powędrowała na XII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny JESIENNE KOMPOZYCJE organizowany przez Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu.

Zostało zgłoszonych aż 15 prac z klas: 1a,1b,1c,1d oraz 3b.

Udział w konkursie okazał się dużym sukcesem. Uczennica klasy 1d, Oliwia Tarnowska zajęła I miejsce! Zwycięska praca została wykonana pod opieką p. Magdaleny Wasik.

Gratulujemy zdolności i pomysłów naszym Uczniom.

Organizatorzy etapu szkolnego

Joanna Balicka