Komunikat dotyczący obiadów w stołówce szkolnej

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z faktem, iż w dniach 24-26 maja odbywa się egzamin ósmoklasisty
i nie ma zajęć dydaktyczno- wychowawczych, a jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
dla chętnych uczniów, zwracam się do tych z Państwa Rodziców, którzy jeszcze tego nie uczynili, z prośbą o informację, kto będzie korzystał ze stołówki szkolnej w powyższych dniach.
Informację proszę przesłać na e-mail: marta.szymczak@wroclawskaedukacja.pl
lub telefonicznie pod numerem telefonu 71 7986713 wew. 115 najpóźniej do piątku 13.05.2022 r. do godziny 14.00.
! Prośba dotyczy tylko Rodziców dzieci, które będą korzystały w powyższych dniach z obiadu.
Podobna sytuacja występuje w przypadku dnia 17.06.2022 r. (dzień po Bożym Ciele). Wówczas również będą odbywały się tylko zajęcia opiekuńcze, nie będzie zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Kierując się doświadczeniem z poprzednich lat, na wszystkich kartotekach uczniów zaksięgowałam odpis, ponieważ w większości dzieci są nieobecne tego dnia.
Jeśli natomiast dziecko będzie korzystało z zajęć opiekuńczo-wychowawczych i z obiadu- proszę o informację najpóźniej do piątku 13.05.2022 r. do godziny 14.00

W związku z powyższym proszę o wstrzymanie się i niedokonywanie płatności na m-c czerwiec. W dniu 16.05.2022 r. poprzez dziennik Librus zostanie wysłana do Państwa wiadomość, jaką kwotę należy wpłacić za 06.2022 r. Płatność należy uregulować do 25.05.2022 r.
W razie jakiejkolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną pod numerem telefonu 71 7986713 wew. 115 lub poprzez e-mail: marta.szymczak@wroclawskaedukacja.pl

Marta Szymczak