Pomoc dla Ukrainy w SP 77

W związku z istniejącą sytuacją za naszą wschodnią granicą, uczniowie, rodzice i nauczyciele włączyli się do akcji pomocy Ukrainie, organizowanej pod patronatem Prezydenta Miasta
“WROCŁAW SOLIDARNY Z UKRAINĄ”.

Od 28 lutego 2022 r. prowadziliśmy w naszej szkole zbiórkę żywności, środków higienicznych, śpiworów oraz koców dla potrzebujących mieszkańców Ukrainy.

Zorganizowaliśmy także akcję ?Plecaczek dla dziecka?, podczas której przygotowaliśmy ponad 100 plecaków z zabawką, soczkiem
i słodkim upominkiem. Zostały one przekazane na Dworcu Głównym, dzieciom, które przyjechały z Ukrainy.

Nasza szkolna akcja pomocy trwała przez kilka tygodni.
Cała społeczność szkolna była bardzo zaangażowana w zbiórkę, dzięki czemu zgromadziliśmy mnóstwo darów dla Ukrainy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie naszej akcji, za zaangażowanie oraz okazane serce.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy, zmienia świat, czyjś świat?.

DZIĘKUJEMY !!!