Roboty na lekcjach edukacji wczesnoszkolnej (w ramach programu Laboratoria Przyszłości) #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Laboratoria Przyszłości

Kolejny miesiąc pracy z programem Laboratoria Przyszłości. Tym razem do akcji wkroczyły roboty.
Informatyka to nauka przyszłości, dlatego edukacja wczesnoszkolna powinna ułatwić uczniom rozbudowywanie zainteresowań i umiejętności nowoczesnymi technologiami.
Roboty Photon EDU to zaawansowane technologicznie roboty interaktywne, które umożliwiają prowadzenie zajęć z programowania
i robotyki na każdym poziomie edukacyjnym oraz poziomie zaawansowania. Praca z robotami (oprogramowanie oraz scenariusze) jest dostosowana do podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zajęcia takie rozwijają u uczniów umiejętności matematyczne oraz komputacyjne.
Lekcja z robotami wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród uczniów.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci